Kožené pouzdro na Conifer Cone Butterfly Saw 2

Kód: TT0061
Značka: Conifer Cone
2 090 Kč
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení

Kožené pouzdro vyrobené v Japonsku z prémiové kůže používané i prvoligovými baseballovými týmy světa. Určeno pro skládací pilku Conifer Cone Bullerfly Saw 2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pouzdro ze 100 % kůže vyrobené z tzv. "japonské rukavice". Jedná se o typ materiálu a způsob jeho zpracování, který používají japonští koželuhové. V základu se stejný používá i pro špičkové basebalové rukavice - jsou extrémně namáhané, musí vydržet a zároveň být velmi poddajné tvarově se skvělým citem v ruce. Pouzdro má kovový kroužek pro připnutí na karabinu, zavírání na patent/cvok a ve spodní části průřez pro snadné vyndavání pilky.

Značka: Conifer Cone
Model: Black
Rozměry: 150 x 55 x 35 mm
Váha: 50 g

Užití: kemping, outdoor, bushcraft

Výroba: Pod brandovým označením "conifer cone produced by tanabukan metal since 1919" vyrábí japonská firma s více než 100 historií. Své sídlo a továrnu má v Ósace. Kožené obaly vyrábí japonští koželuhové, kteří patří mezi nejlepší na světě.

Materiál: 100% kůže. Je dostačně měkká, velmi odolná a pružná, takže se přizpůsobí požadovanému tvaru. Ze stejného typu jsou vyráběny i rukavice pro prvoligové baseballové týmy. Kůže je na povrchu bohatá na olej.

Údržba: Pravidelně se o kůži starejte, ošetřete voskem nebo oleje, ať neztratí na pružnosti a pevnosti.

Poznámka: Pouzdo je určeno pro skládací pilku Conifer Cone Butterfly Saw 2

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

Conifer Cone je japonská firma s více než 100 historií se sídlem a továrnou ve městě Ósaka. Dnes pod moderním brandem "conifer cone produced by tanabukan metal since 1919" vyrábí stylové drobné nástroje pro adventure, outdoor, kempování a bushcraft.

Používá tradiční japonské materiály jako je uhlíková ocel nebo třeba lokální dřeviny - japonské borovice, bambus nebo sakuru. V produktovém designu vychází rovněž z tradice země a její kultury, současně je ale přetváří a taví do podoby soudobého moderního světa. 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz