Konvička 0,7l od Haws England

Kód: TT0139
Značka: Haws 1886
1 250 Kč 1 033,06 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (1 ks)
Možnosti doručení

Malá zalévací konvička od anglické značky Haws, jenž výrábí na domácí půdě od roku 1886.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonalá malá konvička pro udržení vaší vnitřní džungle v dokonalé kondici. Robustní ocelová konvice, jejíž design se od prvního výrobeného kousku téměř nezměnil. Kvalitní galvanizovaná ocel, zelená barva.

Značka: Haws
Rozměr: délka 30 x šířka 11.5 x výška 11 cm
Váha s vodou: 1 kg Objem: 0,7 litr

Výroba: Značka Haws je synonymem pro kvalitní konvice na zalévání. Jejich tradice a výroba sahají až do roku 1886, kdy John Haws založil společnost Haws Manufacturing Company ve Velké Británii. Značka Haws se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních a odolných zavlažovacích konvic, které splňují potřeby zahradníků, pěstitelů rostlin i milovníků květin.

Materiál: Galvanizovaná, ušlechtilá ocel

Údržba: Žádná speciální údržba není vyžadována.

Poznámka: Baleno v originálním papírovém boxu.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

01_tokyo_tools_haws_0.7_small

Product reel

Značka Haws je synonymem pro kvalitní konvice na zalévání. Jejich tradice a výroba sahají až do roku 1886, kdy John Haws založil společnost Haws Manufacturing Company ve Velké Británii. Značka Haws se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních a odolných zavlažovacích konvic, které splňují potřeby zahradníků, pěstitelů rostlin i milovníků květin. Konvice Haws jsou vyrobeny s důrazem na precizní zavlažování a minimalizaci rozstřiku vody, což je důležité zejména při zalévání rostlin v interiérech nebo na terase. Haws se proslavil svým charakteristickým designem, který kombinuje funkčnost s estetikou. Konvice mají elegantní zakřivený hrot, který umožňuje přesné a cílené zalévání rostlin bez nežádoucích rozstřiků. Značka Haws nabízí různé velikosti konvic a materiály, včetně mědi a pocínované oceli. Díky své dlouhé historii a vynikající kvalitě si konvice Haws získaly pověst trvanlivých a spolehlivých nástrojů pro zavlažování. Jsou oblíbené mezi profesionálními zahradníky i nadšenými zahrádkáři po celém světě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz