Kempingový gril Bushbox XL Titanium Kit

Kód: TT0083
4 670 Kč 3 859,50 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (5 ks)
Možnosti doručení

Odlehčená verze kempingového grilu Bushbox XL Kit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bushcraft Titanium přenosný gril je vysoce kvalitní gril, který je ideální pro použití při táboření a v přírodě. Gril je vyroben z lehkého titanového materiálu, který je velmi odolný a zároveň snadno přenosný. Gril má kompaktní design, který umožňuje snadné balení a přenášení, což jej činí ideálním pro outdoorové aktivity. Jeho snadná montáž a demontáž umožňuje rychlé použití a skladování. Gril je také vybaven plochou mřížkou, která umožňuje snadné grilování různých druhů jídel, jako jsou maso, ryby, zelenina a další. Díky použití titanového materiálu je gril odolný vůči teplu a korozním procesům.

Made in Germany

Značka: Bushcraft Essentials
Model: XL Titanium
Rozměry: 190 mm x 120 mm x 125 mm
Váha:
 490 g (540 g vč. obalu)

Výroba: Vyrábí mladá progresivní značka z Německa. Ve své filozofii a výrobě se drží myšlenky udržitelnosti, lokálních dopadů a férovosti. Produkty navrhujte tak, aby odolaly času, snadno se používaly a umožnovali žít ve větším souladu s přírodou. Všechny vařiče jsou vyráběna výhradně v Německu. 

Materiál: Titan.

Údržba: Bushcraft titanium gril vyžaduje podobnou údržbu jako jiné grily. Použijte jemné čisticí prostředky a měkký hadřík nebo kartáč na odstranění nečistot. Pokud plánujete dlouhodobě nevyužívat gril, je vhodné ho uskladnit na suchém místě, chráněný před vlhkostí. Pokud gril používáte v přírodě, může být vystaven různým vlivům, jako jsou např. pády, škrábance nebo praskliny. Proto je důležité ho chránit v pouzdru nebo obalu, aby nedošlo k jeho poškození.

Poznámka: Součástí balení je pevný textilní obal. Zvlášť lze dokoupit kožený obal Bushcraft Essentials XL.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží zde

 DSCF0064

Doplňkové parametry

Kategorie: KEMPING
Hmotnost: 1 kg

Produktové video

Produktový reel

Bushcraft Essentials je mladá progresivní značka z Německa založená v roce 2012. Ve své filozofii a výrobě se drží myšlenky udržitelnosti, lokálních dopadů a férovosti. Produkty navrhujte tak, aby odolaly času, snadno se používaly a umožnovaly žít ve větším souladu s přírodou. Do světa tradičního a drsného bushcraftu přináší moderní prvkem, přibližuje ho městskému a příměstkému životnímu stylu, a především mladé generaci.

Světové renomé firma získala díky návrhu a výrobě dřívkového vařice Bushbox, který prodávají do více než 80 zemí světa. Bushboxy, vařice ve stylu kamen a grilu, doprovázely expedice do Arktidy a pouští a jsou nasazovány u speciálních jednotek v několika zemích. Bushboxy se vyznačují minimální velikostí balení, velkou univerzálností a kvalitním zpracováním. Kamna i kožené obaly jsou vyráběna výhradně v Německu.

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz