Japonské truhlářské kladivo 300g

Kód: TT0093
Značka: Osho
930 Kč 768,60 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (>5 ks)
Možnosti doručení

Japonské truhlářské kladivo, také známé jako genno, je tradiční nástroj používaný truhláři a dřevaři v Japonsku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Japonské truhlářské kladivo, také známé jako genno, je tradiční nástroj používaný truhláři a dřevaři v Japonsku. Obvykle váží kolem 300-375 g a má charakteristický design, který ho odlišuje od kladiv používaných v jiných částech světa. Hlava kladiva je obvykle vyrobena z vysokokvalitní uhlíkové oceli a rukojeť je obvykle vyrobena z japonského bílého nebo červeného dubu nebo jiného druhu tvrdého dřeva. Hlava kladiva je navržena tak, aby byla štíhlá a prodloužená, což umožňuje truhláři přesnou práci. Celkově je japonské truhlářské kladivo dobře zpracovaným nástrojem, který kombinuje funkcionalitu s estetikou. Jeho jedinečný design a kvalitní materiály jej činí populární volbou mezi truhláři a dřevaři po celém světě.

Made in Japan

Značka: Osho
Délka rukojeti: 35 cm
Velikost úderové plochy kladiva: 30 x 30 mm

Váha: 300 g

Užití: Truhlařina a řezbářství. Určeno pro práci s dlátem, poklepávání a usazování dřeva. Zatloukání hřebíků, domácí tvorba a práce.

Materiál: Kladivo z kalené uhlíkové oceli, rukojeť z japonského červeného dubu.

Údržba: Žádná speciální údržba není vyžadována.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

Doplňkové parametry

Kategorie: DOMA
Hmotnost: 0.5 kg

Osho je japonská značka specializující se na výrobu tradičních japonských truhlářských nástrojů, včetně kladiv a pil. Jejich výrobky jsou vyráběny pomocí tradičních japonských řemeslných technik a jsou vysoce ceněny pro svou kvalitu a design. Společnost Osho se snaží zachovat tradice japonského řemesla a nabídnout zákazníkům výrobky, které jsou v souladu s japonskou estetikou a filozofií.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz