Outdoorový nůž Nisaku Hori Hori Namibagata

Kód: TT0026
Značka: Nisaku
1 290 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Japonský nerezový nůž Hori Hori Namibagata s rovným a vroubkatým břitem původně používaný japonskými lovci a horskými sběrači.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Japonský nůž Hori Hori Namibagata od značky Nisaku je univerzální nástrojem pro zahradničení nebo kempování. Nerezová čepel je vyrobená z japonské oceli a nabízí jak rovný, tak vroubkovaný břit. Původně nůž používali japonští lovci (matagi), rybáři a sběrači horské divoké zeleniny (sansai). Nůž Hori Hori je určen pro celkovou péči o rostliny (dělení rostlin, sázení cibulí, květin a bylinek, vykopávání plevele, odstraňování kamenů, prořezávání kořenů). Při kempování v přírodě se hodí pro terénní úpravy k přípravě ohniště, čištění plochy pro bivakovaní apod.  

Značka: Nisaku
Model: NPJ 6500 Hori Hori Namibagata
Typ oceli: japonská nerez
Délka čepele: 18 cm
Délka rukojeti: 13 cm

Váha: 280 g

Užití: Zahradničení a kempování.

Výroba: Značka Nisaku je moderní japonská značka. Své produkty vyrábí na domácí půdě a zaměřuje se téměř výhradně na ruční nástroje pro zahradničení. V produktovém designu si ponechává tradiční tvary a vychází z původního zemědělského náčiní, loveckých potřeb i bojových zbraní starého Japonska.

Materiál: Čepel je vyrobena z japonské oceli s nerezovou složkou, zasazená je do dřevěné rukojeti.

Údržba: Žádná speciální údržba není vyžadována.

Poznámka: Součástí je ochranný kryt z plastu.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.


DSCF0005

Doplňkové parametry

Kategorie: ZAHRADA
Hmotnost: 0.3 kg

Product Mood

Značka Nisaku je moderní japonská značka. Své produkty vyrábí na domácí půdě a zaměřuje se téměř výhradně na ruční nástroje pro zahradničení. V produktovém designu si ponechává tradiční tvary a vychází z původního zemědělského náčiní, loveckých potřeb i bojových zbraní starého Japonska.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz