Vodováha z ořechového dřeva 9' Marples England

Kód: TT0073
940 Kč 776,86 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (>5 ks)
Možnosti doručení

9palcová vzhledem luxusní a na dotek robustní vodováha v délce 225 mm od anglické tradiční značky Marples.

Detailní informace

Detailní popis produktu

9palcová vzhledem luxusní a na dotek robustní vodováha v délce 150 mm od anglické tradiční značky Marples. Tělo je vyrobeno z ořechu, vrchní i spodní díl je mosazný. Artikl, který snese nejpřísnější měřítka v rukách řemeslníka i moderního fajnšmekra.

Značka: Joseph Marples 
Model: 9'
Velikost: 225 mm

Užití: Pro profesionální použití odpovídající nárokům řemeslníků. Zároveň velmi působivý artikl v rukách fajnšmekrů, ve vitrínách kabinetů nebo jako tradiční nástroj v moderních ateliérech.

Výroba: Ruční nástroje vyrábí značka Joseph Marples v Sheffieldu už od roku 1840. Bohatá historie a zkušenost s výrobou kvalitního nářadí pro řemesníky. Firma je po generace předávána v rodinné linii. Při výrobě se i dnes drží léty ověřeného přístupu - použití tradičních materiálů a tvarů, ruční zušlechťování a finalizace.

Materiál: Ořechové dřevo, mosaz 

Údržba: Žádná speciální údržba. Dřevo i mosaz můžeme čas od času ošetřit podle potřeby, natřít olejem, osušit.

Poznámka: Předmětem prodeje je zde dlouhá verze, viz obrázky.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

marples vodovaha 9 wide 1

Doplňkové parametry

Kategorie: ATELIÉR
Hmotnost: 0.2 kg

Product reel

BRAND_MARPLES_TOKYOTOOLS_W_sml 

Josef Marples byl anglický řemeslník a podnikatel, který se specializoval na výrobu ručních nástrojů pro práci s dřevem. Jeho firma, kterou založil v roce 1828 v Sheffieldu, se stala jednou z nejvýznamnějších výrobců nástrojů v Anglii a později i ve světě. Josef Marples se proslavil zejména díky svému inovativnímu přístupu k výrobě nástrojů a využití nových materiálů, které zvyšovaly výkon a trvanlivost nástrojů. Jeho firma existuje dodnes pod názvem Joseph Marples Ltd. a stále se specializuje na výrobu kvalitních nástrojů pro řezání, hoblování, vyřezávání a další práce s dřevem. Firma kladie důraz na kvalitu a trvanlivost svých výrobků a kombinuje moderní technologie s tradičními postupy, aby zajistila nejlepší výkon a spolehlivost nástrojů.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz