Moderní kempování

Moderní kempování se stává stále populárnější a lidé se stále více snaží propojit kempování s udržitelností, relaxací a pohodlím. 
 
Mezi trendy, které jsou v současné době populární, patří kempování s minimálním dopadem na přírodu - lidé se snaží minimalizovat svůj dopad na přírodu tím, že si s sebou vezmou vlastní pitnou vodu, používají přenosné solární panely k nabíjení telefonů a dalších elektronických zařízení, a zajišťují, že jejich odpadky jsou správně tříděny a likvidovány. Při toulkách divočinou volí co nejmenší stan.
 
 
 
tt blog zima kvetakova kemping 2
 
tt blog zima kvetakova kemping 3
 
tt blog zima kvetakova kemping 4
  
tt blog zima kvetakova kemping 5
 
Pár základních zásad udržitelného kempování:
 
Zacházejte opatrně s ohněm a používejte ohniště, pokud je to povoleno. Nepoužívejte dřevo z přírody a nezanechávejte nedohořelé uhlíky. Pokud jsou k dispozici alternativy, jako jsou kempovací vařiče, využijte je. 

Snažte se minimalizovat svou dopravu v přírodě. Využívejte pěší turistiku, cyklistiku nebo jiné neemisní způsoby dopravy. Pokud to není možné, snažte se sdílet jízdy s ostatními a minimalizovat počet cest.
 
Minimalizujte svůj odpad a ukládat jej do odpadkových košů, pokud jsou k dispozici. Pokud ne, přineste si odpad zpět s sebou a správně jej roztřiďte.
 
Při přípravě filtrované kávy se snažte minimalizovat svůj odpad tím, že používáte recyklovatelné nebo znovupoužitelné kávové filtry.
 
Celkově lze říci, že moderní kempování je stále více propojené s udržitelností, relaxací a pohodlím a lidé se snaží najít způsob, jak tyto prvky propojit a získat tak nezapomenutelný zážitek.
 
 
 

 
Kožené rukavice Weltevree 
100% kůže, jemný chlup, delší rukáv kryjící zápěstí, univerzální velikost a unisex
 
Kempingový gril Bushbox
německá výroba, skládací konstrukce umožňující grilování na roštu i opékaní nad otevřeným komínem

Prohlédnout produkt na eshopu
 

 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz