Steel Box 2: Ateliérová sada + Toyo Steel Y350

Kód: TTSET002
3 860 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Ateliérová sada čtyř produktů do soukromé dílny nebo ateliéru. Anglické tradiční značky doplněny o jeden kousek švédského brandu, vše dodávano v modrém celoocelovém tool boxu Toyo Steel z Japonska.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ateliérová sada čtyř produktů vhodných do soukromé dílny nebo ateliéru. Ruční pilka Thomas Flinn Pax v délce 6' palců je určena pro truhlářské a řezbářské práce, vyniká nejen tradičním produktovým designem, ale i prémiovým zpracováním a použitými materiály (ocel, ořechové dřevo, uhlíková ocel). Malý kulatý šroubovák se sadou výměnných bitů je ruční výroby od Elementary Design sídlící na okraji Londýna, kde své projekty navrhuje a tvoří Justin Holmes. Malá vodováha Joseph Marples ve velmi luxusním vzhledu a v masivní konstrukci je pracovním nástrojem, stejně jako důmyslným interiérovým artefaktem do pánské pracovny. Čtveřici uzavírá skládací metr od švédské značky Hultafors, vyrobený v klasickém, dnes už snad i rustikálním retro stylu. Dodávány jsou v modrém celoocelovém, stylovém a odolném tool boxu na nářadí od japonské značky Toyo Steel. 

Obsah: 
1 Ruční pilka Thomas Flinn Pax: tradiční anglická výroba, profesionální užití. Více o produktu
2 Malý šroubovák se sadou bitů Elementary: ruční výroba v soukromé řemeslnické dílně z Londýna. Více o produktu
3 Malá vodováha Joseph Marples: anglická výroba, tmavé ořechové dřevo a mosaz. Více o produktu
4 Skládací metr Hultafors: retro design, ocelové spoje, dřevo z břízy. Více o produktu


Kovový Tool Box Toyo Steel:
Toyo Steel Y-350 modré perleťové barvy. Celý tool box je včetně všech spojů a mechanických částí vyroben pouze z oceli. Výroba probíhá v továrně v Japonsku a firma získala za produktový design schránek řadu mezinárodních ocenění jako například "Good Design Awards" nebo "Long Design Awards". Jako první na světě rozvinula výrobu kovových úložných schránek z jednoho typu materiálu. 
Více o produktech Toyo Steel.

Poznámka: -

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ATELIÉR
Hmotnost: 2 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz