Skládací pilka Conifer Cone Butterfly Saw 2

Kód: TT0060
Značka: Conifer Cone
2 390 Kč –20 %
100%black bcg 05
2 390 Kč –20 % 1 910 Kč 1 578,51 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (4 ks)
Možnosti doručení

Skládací pilka vycházející tvarem z tradičních japonských tažných pil v moderním designu současného století. Výjimečný vzhled,  prvotřídní produktový design a vynikající funkce. Vyrobeno v Japonsku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládací pilka vycházející tvarem z tradičních japonských tažných pil v moderním designu současného století. Výjimečný vzhled,  skvělý produktový design a vynikající funkce. Čepel je vyrobena z uhlíkové oceli a má pilový břit na obou vnějších stranách desky. Rukojeť je tvořena dvěma ocelovými pláty ve formě křídel s dřevěnými lištami fungujícími jako madla. Křídla fungují při zavření jako kryt čepele. Na spodní straně je pojistka pro zajištění otevřené / zavřené pilky. Snadné používání a při složení ve velikost dlaně. Vyrobeno v Japonsku.

Značka: Conifer Cone
Model: Butterfly Saw 2
Délka otevřené pily: 210 mm
Délka zavření pily: 135 mm
Šířka (otevřená / zavřená): 45 / 47 mm
Váha: 110 g

Užití: kemping, outdoor, bushcraft

Výroba: Pod brandovým označením "conifer cone produced by tanabukan metal since 1919" vyrábí japonská firma s více než 100 historií. Své sídlo a továrnu má v Ósace.

Materiál: Čepel je z uhlíkové oceli používané v řemeslnických pilách - zachovává si svou ostrost po překvapivě dlouhou dobu a je velmi odolná. Pevnost listu má malý průhyb a nabízí snadný rovný řez. Čepel Butterfly Saw 2 nově využívá speciální fluorový povlak (SSFC: Super Smooth Fluororesin Coating) vyvinutý pro maximalizaci výkonu a lehký pocit při řezu. Rukojeť je vyrobena ze "severoamerické černé třešně", která je hladká na dotek, má krásnou texturu dřeva a používáním se vizuálně proměňuje.

Údržba: Žádná speciální údržba není výrobcem určena. Pro dlouhou životnost čepele se doporučuje ošetřovat olejem, pokud nemáte k dispozici stojařský minerální, prý stačí i organický, přírodní. Na rukojeť (křídla) je použito masivní přírodní dřevo, a proto se šrouby mohou uvolnit v důsledku roztažení/stažení vlivem vlhkosti a sucha. Doporučujeme, abyste pravidelně kontrolovali uvolnění pomocí klíče a v případě uvolnění jej dotáhněte. Dřevěné lišty můžete lehce ošetřit olejem nebo voskem.

Poznámka: Součástí balení je utahovací klíč, kterým se nechají dotáhnout části pilky. Možno dokoupit originální kožené pouzdro.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

Doplňkové parametry

Kategorie: KEMPING
Hmotnost: 0.1 kg

Product reel

Značka Conifer Cone spadá do portfolia tradičního japonského výrobce Tanabukan Metal. Specializue se na výrobu a prodej kovových výrobků. Byla založena v roce 1919 a sídlí v Osace, v Japonsku. Tanabukan Metal je znám pro své kvalitní kovové výrobky a má silnou pověst v průmyslu. Společnost již více než století poskytuje služby zákazníkům v Japonsku a po celém světě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz