Blok Merchant & Mills Maker's Journal

Kód: TT0053
590 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Poznámkový blok a sketch book od butikové anglické značky Merchant & Mills z Scheffieldu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maker's Journal od Merchant & Mills je blok pro plány, skicy a projekty. Listy jsou složeny na nekončící harmoniku, takže se nechá listovat jako v obyčejném sešitu, nebo rozložit před sebe dlouhou plachtu. 170gramový papír přírodní barvy, s jemnou viditelnou strukturou, v tvrdých deskách. Dodáváno s ochranným kartónovým casem.

Značka: Merchant & Mills
Model: Maker's Journal
Papír gramáž: 170g/m2

Počet stran: 70 stran
Váha: 200 g

Výroba: Vyrábí Merchant & Mills, stylová značka navazující na tradici a trend anglického krejčovství. Od svého založení v roce 2010 se specializuje na výrobu drobných ručních nástrojů a propriet pro krejčí, druhým pilířem je produkce a prodej látek pro textilní a oděvní průmysl. Stále si drží svůj butikový profil a vyrábí v malých objemech nebo sériích. Firma sídlí ve středoanglickém Sheffieldu, výroba probíhá přímo na domácí půdě a nebo u vybraných privátních evropských dodavatelů.

Materiál: -

Údržba: -

Poznámka: Dodáváno v originální balení.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

merchant mills journal wide 1

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DOMA
Hmotnost: 0.2 kg

Poznejte Merchant & Mills

Merchant & Mills je stylová anglická značka pocházející ze střední Anglie. Specializuje se na výrobu drobných ručních nástrojů pro krejčovství a především látky pro zakázkový oděvní průmysl. V roce 2010 ji založila dvojice Arolyn Denham a Roderick Field, kteří se rozhodli do základních a zdánlivě obyčejných nástrojů vnést styl a neubrat z účelu. Měli na co navázat - ostatně anglické textilní manufaktury a dílny byly během první i druhé průmyslové revoluce světovou špičkou.

Carolyn je módní návrhářka pracující v New Yorku, Itálii a Londýně, Roderick je renomovaným fotografem. Produkty Merchant & Mills dnes najdete ve vybraných stylových buticích, kde si je obchodníci a nákupčí vybírají pro jejich precizní provedení a charakter. Je totiž na míle vzdálený od nafoukané high-street módy a naopak nabízí živou, příjemnou alternativu.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz