Blok Merchant & Mills Maker's Journal

Kód: TT0053
590 Kč 487,60 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (>5 ks)
Možnosti doručení

Poznámkový blok a sketch book od butikové anglické značky Merchant & Mills z Scheffieldu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maker's Journal od Merchant & Mills je blok pro plány, skicy a projekty. Listy jsou složeny na nekončící harmoniku, takže se nechá listovat jako v obyčejném sešitu, nebo rozložit před sebe dlouhou plachtu. 170gramový papír přírodní barvy, s jemnou viditelnou strukturou, v tvrdých deskách. Dodáváno s ochranným kartónovým casem.

Značka: Merchant & Mills
Model: Maker's Journal
Papír gramáž: 170g/m2

Počet stran: 70 stran
Váha: 200 g

Výroba: Vyrábí Merchant & Mills, stylová značka navazující na tradici a trend anglického krejčovství. Od svého založení v roce 2010 se specializuje na výrobu drobných ručních nástrojů a propriet pro krejčí, druhým pilířem je produkce a prodej látek pro textilní a oděvní průmysl. Stále si drží svůj butikový profil a vyrábí v malých objemech nebo sériích. Firma sídlí ve středoanglickém Sheffieldu, výroba probíhá přímo na domácí půdě a nebo u vybraných privátních evropských dodavatelů.

Materiál: -

Údržba: -

Poznámka: Dodáváno v originální balení.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

merchant mills journal wide 1

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DOMA
Hmotnost: 0.2 kg

Poznejte Merchant & Mills

Jedinečné látky z celého světa, vášeň pro řemeslo a vysoké etické standardy. Před více než desetiletím vznikla v Anglii značka Merchant & Mills stojící právě na těchto hodnotách, která se specializuje na výrobu ručních nástrojů pro krejčovství a distribuci pečlivě vybraných udržitelných látek pro zakázkovou výrobu. Uznávaná módní návrhářka Carolyn Denham a respektovaný fotograf Roderick Field tak vytvořili brand, který je dnes po celém světě známý pro svou preciznost a nadčasovost.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz